STRAKONICKÝ FESTIVAL VÍNA 2024

STRAKONICKÝ FESTIVAL VÍNA 2024

Galerie

Přijďte si s námi užít 3. ročník Strakonického festivalu vína 2024, který se uskuteční 18. května 2024! Připravte se na nezapomenutelný zážitek v malebném prostředí Panské zahrady. Ponořte se do světa vynikajících vín, lahodného street foodu a rytmů živé muziky!

Na co se můžete těšit?

Potěšte své smysly u 18 vinařských stánků, kde se vám představí ta nejlepší vína z Čech a Moravy. Rozmanitá nabídka slibuje pro každého milovníka vína něco výjimečného - od tradičních odrůd jako Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský, Sauvignon nebo Frankovka až po méně známé PIWI odrůdy.

Na festivalu nebude chybět pestrá food zóna. Díky food truckům a stánkům s širokou nabídkou pokrmů vhodných k vínu si opravdu pochutnáte. Kromě toho se můžete těšit na bohatý kulturní program, kterým vás provede charismatický moderátor Luděk Holý. Po celý den vám budou hrát k poslechu i tanci Cimbálová muzika Vincúch, kapela Martyho BAnda a na závěr DJ Vašek Klema.

PROGRAM

Přidejte se na událost, kde budeme postupně odkrývat detaily!

VSTUPENKY

K degustování vína nutno zakoupit festivalovou sklenici v ceně 120 Kč.

Veškeré informace o vinné tour 2024 najdete na: www.festivalyvina.cz

Zapište si termín do kalendáře a přijďte s námi prožít den plný těch nejlepších vín, lahodných pochoutek a podmanivé hudby na Strakonickém festivalu vína!

sobota 18. května 2024

Panská zahrada, 13:00-22:00

Informace o akci a jejím konání

Zůstaňte informováni o našich novinkách

Přihlašte se do našeho newsletteru a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.