HOLKY NA TAHU & BÁRA ŠTĚPÁNOVÁ

HOLKY NA TAHU & BÁRA ŠTĚPÁNOVÁ

Galerie

Holky na tahu je hudební projekt, který již svým názvem prozrazuje, že se jedná o ryze dívčí a dámskou záležitost, ve které mají možnost představit své hudební umění pozvané interpretky a jeden skvělý host večera. Tím už pravidelně bývá známá herečka, ale i šansoniérka Bára Štěpánová.

Když holky potřebují volno od nudných pracovních, nebo rodičovských povinností, domluví se, a vyrazí si na mejdan. Tak je to i pod čarou příběhu Holek na tahu. Jejich vystoupení je odvázané a dramaturgicky poskládané tak, aby se předvedly v tom nejlepším světle. Jejich kamarádi, partneři a manželé mají tentokrát vstup jen do hlediště, nebo za ně zaskakují doma. Jak to pak funguje si řekneme někdy příště v pokračování s titulem Kluci v tahu (aneb ...to když jsou Holky na tahu).

Premiéra pořadu se uskutečnila dne 16.10.2022 v pražském klubu Carpe Diem a byla úspěšná. Vystoupili zde zpěvačky Anna Rojas Ramiréz, hvězda písničkářské scény Eva „Blondýna” Suková, Zuzana Vilímová z kapely VilMa, Jana Šimková z Jaroměře a písničkářka Alexandra Niklíčková.

Závěr, k překvapení všech diváků, patřil české herečce Báře Štěpánové, která se objevila na jevišti s kytarou a šlo jí to náramně.

Autor a režie: Slávek Maděra

Obsazení:

Bára Štěpánová, Eva ”Blondýna” Suková, Loes van Schaijk (NL)

Alternace:

Anna Rojas Ramirez | Erdela Teriérová | Veronika Wildová

Zuzana Vilímová

Pořadem provází:

Slávek Maděra / David Šitavanc

Délka představení: 100 minut bez přestávky

Rytířský sál - hrad, začátek 19:00

23. května 2024

cena: 250 Kč

Informace o akci a jejím konání

Zůstaňte informováni o našich novinkách

Přihlašte se do našeho newsletteru a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.