NA KOLE DO GRUZIE A ZPĚT - TOMÍK NA CESTÁCH

NA KOLE DO GRUZIE A ZPĚT - TOMÍK NA CESTÁCH

Galerie

CESTOVATELSKÁ STAND-UP PROJEKCE

FB UDÁLOST ZDE

Tomáš Vejmola neboli Tomík na cestách, vyrazil úplně sám na svou první cestu dlouhou přes 7000 km do Gruzie a zpět!

SLOVENSKO, MAĎARSKO, SRBSKO, BULHARSKO, TURECKO, GRUZIE, RUSKO, UKRAJINA

Bez žádných dřívějších zkušeností s dálkovou cyklistikou a s pouhými 50 eury v kapse ho doprovázel jen přihlouplý výraz ve tváři a nevědomost co ho čeká.

Poví vám příběh o tom, jak projel 8 zemí za 101 dní. Jak byl vyhnán bezdomovcem z jeho příbytku. Jakou péči dostal na Ukrajině, Turecku či v Rusku. Proč mu muslim v Gruzii umýval záda a jak se dokázal dorozumět bez pořádné znalosti jazyků.

O tom, že všechno jde, když se chce Vám Tomík s humorem a jistou nadsázkou mile rád poví za doprovodu fotografií a videí promítaných na plátně.

_________________

O autorovi:

Tomáš Vejmola je mladý cestovatel, který se rozhodl probádat svět pořádně dobrodružně. Nejdříve vyrazil na kole na cestu 7500 km dlouhou do Gruzie a zpět a to bez jakýchkoliv příprav. Poté si koupil v Thajsku tuktuk a dorazil s ním přesně za rok a 13000 km domů. O této cestě napsal i knížku, která hlásí výborné prodeje. Jeho zatím poslední cesta vedla do Afriky, kde si pořídil další tuktuk a s kameramanem vše natočili. Film by měl být hotov v létě 2023. Se svými besedami objíždí Českou a Slovenskou republiku a baví svým poutavým vyprávěním mladé i dospělé.

úterý, 10. října 2023

Rytířský sál, začátek 19:00

Informace o akci a jejím konání

Zůstaňte informováni o našich novinkách

Přihlašte se do našeho newsletteru a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.